Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Kiszkowo

Kolorowy pasek

Składy obwodowych komisji wyborczych

<>

INFORMACJA

 

 

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21 poz. 112 ze zmianami) podaje się do publicznej wiadomości skład:

 

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Kiszkowie

1.      Lidia Kropidłowska                      – Przewodnicząca Komisji

2.      Małgorzata Zdunek                     – Zastępca przewodniczącego Komisji

3.      Kazimierz Gabryszak                   – Członek Komisji

4.      Magdalena Gronowska               – Członek Komisji

5.      Justyna Jaskólska                         – Członek Komisji

6.      Kinga Porolniczak                        – Członek Komisji

7.      Krzysztof Walkowiak                   – Członek Komisji

 

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Rybnie Wielkim

1.      Anna Kubiak                                – Przewodnicząca Komisji

2.      Joanna Kubiak                             – Zastępca przewodniczącego Komisji

3.      Wioleta Chmielecka                   – Członek Komisji

4.      Angelika Frąckowiak                   – Członek Komisji

5.      Hubert Łaczkowski                      – Członek Komisji

6.      Bartosz Sierzchulski                    – Członek Komisji

7.      Justyna Szymkowiak                    – Członek Komisji

 

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Sławnie

1.      Renata Grzeszczyk                         – Przewodnicząca Komisji

2.      Kornelia Talar                                – Zastępca przewodniczącego Komisji

3.      Tadeusz Budzyński                         – Członek Komisji

4.      Michał Gibas                                 – Członek Komisji

5.      Paweł Robakowski                         – Członek Komisji

6.      Paulina Zeidler-Olejnik                 – Członek Komisji

7.      Danuta Zielińska                            – Członek Komisji

 

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Kiszkowie

1.      Halina Baron                               – Przewodnicząca Komisji

2.      Iwona Sobolewska                       – Zastępca przewodniczącego Komisji

3.      Jolanta Dudek                             – Członek Komisji

4.      Barbara Gronowska                    – Członek Komisji

5.      Małgorzata Pędrak                     – Członek Komisji

6.      Justyna Polcyn                             – Członek Komisji

7.      Daria Wołczyk                             – Członek Komisji

 

Wójt Gminy

Tadeusz Bąkowski

 

 

Załączniki

Zarządzenie w sprawie powołanie okw (43.8kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Zarządzeniew sprawie odwołania członków okw (27.7kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Zarządzenie w sprawie uzupełnienia składu okw (26.7kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Alicja Kuśmierz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Alicja Kuśmierz
Data wprowadzenia:2014-05-05 15:32:20
Opublikował:Alicja Kuśmierz
Data publikacji:2014-05-05 15:35:25
Ostatnia zmiana:2014-05-14 13:09:49
Ilość wyświetleń:748

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij